Матеріали для оббивки меблів

Меблі для дому вибираються з розрахунку, що вони будуть максимально пасувати під дизайн інтер'єру приміщення служити як довше. До вибору оббивки слід підійти особливо відповідально. На сьогодні доступними є не лише готові меблі з магазину, а й виготовлені під замовлення. Таким чином підбираються відповідні характеристики, які влаштують замовника за всіма параметрами. Однак, підібрати тканини для оббивки не так вже просто, меблевий текстиль представлено в широкому асортименті, тому серед такого розмаїття можна розгубитися.

Меблева тканина також потрібна для перетяжки старих меблів. Адже часто бувають ситуації, коли, наприклад, в дивані через тривале користування вже зносилася оббивка, з'явилися потертості, плями, які неможливо вивести. Якщо в домі є тварини, то термін служби меблевих тканин стає і того менше. Звісно, можна купити нові меблі, але таке рішення не завжди буде самим раціональним - навіщо викидати хороший диван, якщо можна просто перетягнути оббивку? Це дозволить заощадити і час, і гроші, а також освіжити інтер'єр кімнати.

Як вибрати відповідну оббивку

Компанія Silk пропонує широкий вибір тканин для оббивки меблів за приємною ціною. Всі меблеві тканини відповідають високим вимогам до якості. На вибір представлено такі матеріали, як флок, шкірозамінник, жакардові і ворсові тканини. Різноманітність кольорів та фактур задовольнить найвибагливіші запити.

При виборі слід враховувати не лише зовнішній вигляд, але і зносостійкість. Наприклад, якщо меблі піддаються регулярному активному навантаженню, краще вибрати міцні текстильні матеріали. В деяких випадках найбільш підходящими будуть тканини, які легко миються і не втрачають вигляд після чистки. Якщо меблями користується дитина, перевагу слід віддати екологічно чистим матеріалам і вибрати натуральний текстиль замість синтетики.

Матеріали для оббивки меблів
На всі придбані матеріали надається гарантія якості пропонованих меблевих тканин.