Що потрібно знати при виборі оббивки м’яких меблів?

Одним з найважливіших критеріїв при покупці м’яких меблів – будь це диван або крісло, є вибір оббивної тканини. Дуже важливо вибрати оббивку, яка підходить саме вам, доповнюючи і прикрашаючи наявний інтер’єр вашого житла.

Цьому питанню слід приділити особливу увагу, оскільки від якості оббивних матеріалів залежить термін служби м’яких меблів. Меблеві тканини є особливим видом оббивного матеріалу, оскільки повинні поєднувати в собі такі характеристики як зносостійкість, щільність, довговічність, практичність, екологічність. У той же час вони повинні бути красивими та приємними на дотик, додаючи відчуття затишку і тепла. Тут ми спробуємо розібратися в розмаїтті оббивних матеріалів використовуваних для м’яких меблів.

Меблева оббивка – це частина м’яких меблів, яка є найбільш використовуваною і схильною до впливу зовнішніх факторів. Ми щодня сідаємо і лягаємо на диван, діти і домашні тварини піддають тканину постійним випробуванням. Неприємним доповненням до всього цього є плями випадково пролитих чаю, кави, вина та інших рідин.

Всі перераховані вище моменти слід враховувати при виборі оббивки для планованого дивана. Часом доводиться жертвувати красою і дизайном тканини на користь її практичності й зручності експлуатації. Але не варто засмучуватися, завжди можна знайти золоту середину вибравши гарну, приємну по тактильним відчуттям і водночас практичну та довговічну тканину – потрібно всього лише володіти необхідною інформацією при виборі оббивних матеріалів для м’яких меблів.

Меблеві тканини можна розділити на дві умовні категорії: ткані та неткані оббивні матеріали.

  • Ткані (тобто матеріали для оббивки, вироблені шляхом переплетення поперечних і поздовжніх ниток) – жаккард, шенилл, велюр, гобелен і т.п.
  • Неткані (тобто оббивні матеріали, які отримують скріпленням шарів волокон різними способами) – мікрофібра, флоки, нубук, алькантара.

У тканих матеріалах ворсове покриття вплетено в основу тканини (шенилл, жаккард, гобелен) або відсутнє зовсім, тоді як в нетканих тканинах ворсове покриття наноситься на основу шляхом приклеювання в умовах електростатичного поля.

Класифікація тканин за складом

Натуральні тканини

Дана категорія оббивних матеріалів передбачає вміст натуральних волокон (бавовна, льон, вовна, джут і інші) не менше 30-40 відсотків. Явними перевагами є екологічність, гіпоалергенність, повітропроникність. Мінусами більшості натуральних тканин можна назвати низьку зносостійкість і потенціал до просідання.

Синтетичні тканини

Склад таких тканин є повністю синтетичним. Такі тканини складаються з ниток поліамідного (нейлон, капрон) або поліефірного (поліестер, лавсан, акрил) походження. Подібні тканини володіють досить високою зносостійкістю, вони практично не схильні до просідання, зберігаючи надовго колір і малюнок. До недоліків можна віднести низьку повітропроникність і накопичення статичної напруги.

Штучні тканини

Штучні види меблевих тканин зроблені з ниток вироблених шляхом глибокої промислової переробки натуральної сировини. Істотною відмінністю від синтетичних матеріалів, є те, що дані тканини мають високу повітропроникливість. У той же час, вони більше схильні до зносу.

Неймовірно, але факт – правильно підібрана тканина для меблів здатна творити чудеса. Вона може візуально збільшити розмір меблів або навпаки, зробити їх компактнішими. Меблева тканина здатна перетворити саме непоказне приміщення в ексклюзивний розкішний інтер’єр, а звичайний диван або крісло – в романтичне і затишне місце для відпочинку.

Всі меблеві тканини дуже різні, і у кожної з них є свої здібності та можливості.

Пропоновані нами меблеві тканини здатні задовольнити вимоги найвибагливішого покупця. І це не дивно тому, що ми стежимо за останніми тенденціями моди в сфері нашої діяльності та реалізуємо новітні колекції меблевих тканин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukUK
en_USEN ukUK
You can`t add more product in compare