Про компанію Silk

Компанія “Silk” – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор Agmamito в Україні. Компанія “Silk” була заснована 2017 року, молодою та енергійною командою. За цей нетривалий період часу, завдяки ретельному відбору постачальників та регулярному моніторингу сучасних технологій, ми створили широкий асортимент матеріалів найвищої якості за найбільш привабливими цінами. Співробітниками компанії регулярно відстежуються останні тренди у виробництві меблів, завдяки чому асортимент пропонованих матеріалів постійно розширюється і оновлюється. 

Наша компанія здійснює оптову та роздрібну торгівлю різних видів меблевих тканин по всій території України як зі складу, так і на замовлення. 

Колекції тканин, представлені нашою компанією, відповідають всім світовим стандартам якості, відповідно є екологічно чистими та безпечними.

Нашою метою є створення довготривалих відносин з клієнтами та партнерами. Ми знаємо, що єдиний вірний шлях до цього – побудова довіри. Саме тому чесність є одним із найголовніших елементів роботи для нас.

Забезпечимо Вам сервіс найвищого рівня і допоможемо підібрати той товар, про який ви мріяли! Надаємо найкращі умови доставки товару – максимально швидко та зручно для Вас. Для постійних клієнтів діє індивідуальна система знижок, а високий сервіс обслуговування – для всіх без винятку.

Для кожної людини надзвичайно важлива тепла атмосфера в оселі. Створити домашній затишок, додати неповторності свого інтер’єру допомагають деталі. Так, використовуючи незвичайний текстиль для оформлення вікон, цікаву меблеву тканину для оббивки меблів або яскраву тканину з малюнком для подушок.

Пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом, де розміщений весь асортимент тканин для оббивки меблів, що підійдуть і для оформлення вікон, і для пошиття декоративних подушок. Використовуючи незвичайний текстиль для оформлення декору вашого інтер’єру, ви зможете створити домашній затишок і додати неповторності одночасно.

Дякуємо, що завітали на нашу сторінку і сподіваємося на майбутню співпрацю!

  • +38(067)53-37-489
  • Детальні умови продажу та наявності меблевих тканин
ukUK
en_USEN ukUK
You can`t add more product in compare